Apie mus - Sofihouse.lt

Prekinis ženklas „Sofihouse“ yra vaikiškų baldų gamintojas, kuris daugiausia dėmesio skiria siūlomų gaminių patrauklumui vidutinėmis kainomis.
Pateiktos vaikiškos lovytės ir kiti gaminiai yra 100% Lietuviškas produktas, sukonstruotas ir sumontuotas „Sofihouse“ gamykloje. Po „Sofihouse“ prekės ženklu dirba kvalifikuoti darbuotojai, staliai, pardavimo specialistai ir produktų ekspertai. Kai nuspręsite rinktis mūsų produkciją, galite būti tikri, kad perkate aukštos kokybės produktą be komponentų atkeliavusių iš Kinijos ar Taivano. „Sofihouse“ prekės ženklas yra gamintojas ir platintojas viename. Be to, įmonė nesinaudoja tarpininkų paslaugomis, todėl lovos yra pirmų rankų produktas, originalus, neturint galimybės naudoti pigesnių pakaitinių medžiagų. Siūlomos lovytės nameliai yra tarptautinius standartus atitinkantys modeliai, sukurti ne tik Lietuvos rinkai, bet ir visai Europos Sąjungai. Visos vaikiškos lovytės, bei kiti gaminiai gaminami tik iš ekologiškų, bei sertifikuotų medžiagų.
Skandinaviško stiliaus vaikiškų lovyčių namelių gamintojas „Sofihouse“ jums siūlo labai platų vaikų lovyčių pasirinkimą. Siūlome netradicines namelio formos lovytes, tipi lovytes ir klasikines vaikų lovas. Jūsų pageidavimu kuriame įvairių stilių aranžuotes – nuo skandinaviškų iki pramoninių. Bet tuom dar viskas nesibaigia mūsų galimybės beribės … Mūsų prioritetas yra patikimas, profesionalus aptarnavimas, estetinės vertybės ir pagamintų baldų funkcionalumas.

Sofihouse

MENU